12.12.2013

Za nami kolejna edycja Cavaliady

Cavaliada w Poznaniu po raz czwarty stała się centrum zainteresowania miłośników koni, którzy mogli śledzić zmagania najlepszych okazów z Polski, Europy i świata. Na Cavaliadzie oraz towarzyszących jej targach reprezentowani byliśmy za pośrednictwem dwóch marek z naszej grupy kapitałowej – Over Horse i Over Zoo.

Długo czekaliśmy na kolejną edycję Cavaliady, ale było warto. Po raz kolejny jedna z największych tego rodzaju imprez w Europie dostarczyła mnóstwa emocji i wrażeń. Co ważne emocje towarzyszyły nam w wielu aspektach. Z jednej strony jako Equanimity byliśmy sponsorem nagrody Cavaliada Future, a z drugiej… Jeden z produktów Over Horse (Cabi Glue) otrzymał Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Imprezą rozpoczęliśmy cykl wydarzeń, na których w dalszym ciągu będziemy chcieli zaznaczać swoją obecność. Kolejną do tego okazją będzie Cavaliada w Lublinie, która odbędzie się w marcu. Następnie spotkamy się podczas finału Cavaliada Tour w Warszawie.

Cavaliada w Poznaniu połączyła sport, targi i świetną zabawę po raz czwarty znajdując się w centrum zainteresowania miłośników jeździectwa i wielu rodzin z dziećmi. Świat koni i temat hodowli tych zwierząt w Polsce zwiedzający mogli zgłębić w Pawilonie Polskiej Hodowli. W bieżącym roku w Poznaniu pula nagród zawodów wyniosła blisko 500.000 zł. Wzrosła również ilość prestiżowych konkursów. Zdaniem organizatorów zwiększył się także poziom Cavaliady. Z roku na rok obserwowany jest bowiem systematyczny wzrost zainteresowania zarówno ze strony polskich zawodników jak i z krajów Unii i całego świata.

Głównym zadaniem Pawilonu Polskiej Hodowli było przybliżenie tematu hodowli koni w Polsce, jak również prezentacja pełnego spektrum możliwości, jakie niesie ze sobą branża. Dużym powodzeniem cieszyły się stoiska “końskich” profesji, gdzie można było zobaczyć jak wygląda współczesna kuźnia, mobilny szpital dla koni czy szkółka jeździecka. Specjaliści przygoto­wali dla zwiedzających wiele ciekawych pokazów takich jak np. kucie koni, masaż i stretching, nauka jazdy na lonży, czy „imprinting”. Na najmłodszych miłośników koni czekały konkursy z nagrodami i przejażdżki na kucach oraz zaprzęgami.

Źródło: gospodarz.pl

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe