Over Agro

Z nami hodujesz najlepiej

Preparaty powstałe na bazie naturalnych składników i nowoczesnych technologii.

Marka oferuje skuteczne preparaty kierowane do Hodowców zwierząt gospodarskich. Produkty opracowano w oparciu o wieloletnie doświadczenie, we współpracy z cenionymi specjalistami z zakresu żywienia i leczenia bydła.

Strona www

Over Vet

Najlepsze rozwiązania w weterynarii

Opracowana przez lekarzy weterynarii, dla lekarzy weterynarii.

Marka oferuje specjalistyczne preparaty kierowane do lekarzy weterynarii zwierząt gospodarskich, powstałe na bazie naturalnych składników i nowoczesnych technologii, które w nieinwazyjny sposób pomagają rozwiązać problemy zdrowotne zwierząt hodowlanych.

Produkty opracowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie, we współpracy z lekarzami weterynarii.

Strona www

Over Zoo

Dbam i pielęgnuję

Stworzone z myślą o zwierzętach domowych.

OVER Zoo to marka stworzona z myślą o psach, kotach oraz innych domowych pupilach. W ramach tej linii  dostępne są produkty pielęgnacyjne i ochronne przeznaczone do użytku domowego oraz środki specjalnie dedykowane dla lekarzy weterynarii. Do produkcji preparatów wykorzystywane są najwyższej jakości surowce – zarówno ekologiczne ekstrakty, jak i innowacyjne nanocząsteczkowe koloidy. Wszystko po to, aby produkty OVER Zoo były jak najlepiej dopasowane do potrzeb pupili.

Strona www

Over Cosmetics

Dla zdrowia i piękna

Pielęgnacja tworzona z pasją… naturalnie.

Marka oferuje produkty najwyższej jakości dla zdrowia i pielęgnacji ciała stworzone, by sprostać indywidualnym oczekiwaniom różnego rodzaju skóry. Tak opracowano specjalistyczne linie kosmetyczne: med, beauty oraz hygienic&clean.

Odżywcze składniki, nowoczesne technologie, bezpieczne receptury.

Strona www

Over Call Center

Hallo? W czym mogę pomóc?

OVER Call Center to zespół profesjonalnych Telemarketerów.

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom oraz najnowszym technologiom Telemarketerzy OVER Call Center zapewniają wysoki poziom rozmów, budując przyjazne oraz długotrwałe relacje z Partnerami i Klientami. Telemarketerzy realizują cele wewnętrzne firmy oraz świadczą usługi Partnerom zewnętrznym.

Strona www

Over Pack

Pakujemy, pakujemy… 

Gwarantujemy wysoki standard usług w zakresie konfekcjonowania.

OVER Pack to najnowsze rozwiązania technologiczne z dziedziny konfekcjonowania produktów sypkich, płynnych i półpłynnych. Oferta działu jest kierowana do producentów oraz importerów poszukujących profesjonalnej i solidnej firmy konfekcjonującej ich produkty.

Strona www

Over Horse

Naturalnie dla koni

Marka stworzona z pasji do koni.

OVER Horse to preparaty, przeznaczone do pielęgnacji i ochrony koni. Wszystkie produkty tworzone są w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii, na bazie naturalnych składników, co czyni je unikatowymi na rynku.

Strona www

Over Clean

Over Clean powstałą z myślą o tych, którzy cenią wysokiej jakości preparaty do utrzymania czystości. Marka w swoim portfolio oferuje m.in. produkt Urine Free – preparat usuwający zapach i plamy z moczu oraz inne plamy pochodzenia organicznego.

Strona www

Over Cloud

Tworzymy projekty z pasją – dla Ciebie.

Software house w składzie doświadczonych specjalistów realizujących projekty, wedle założeń odpowiadających na potrzeby klientów. W swoim portfolio oferują m.in. wysokiej klasy system do optymalizacji procesów sprzedażowych – BMS

Strona www

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe