Wartości

Spójny system wartości, jasne i przejrzyste postawy oraz zachowania, jednoznaczny język komunikacji to podstawy do budowania zwartej kultury organizacyjnej, a zarazem dynamicznie rozwijającej się firmy.

Codziennie każdy z nas podejmuje decyzje, które kształtują wizerunek naszych działów oraz całej organizacji. Dzięki spójnemu systemowi wartości, w którego tworzeniu udział wzięli nasi pracownicy, mamy pewność, że dokonując wyborów kierujemy się tymi samymi zasadami.

Dzięki spójnemu systemowi wartości to co robimy teraz będzie lepsze od tego co robiliśmy pół roku temu, a to co będziemy robić za pół roku będzie lepsze od tego co robimy teraz!

Współpraca

Pracujemy zespołowo, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, równocześnie szanujemy swój indywidualizm, ponieważ nasze umiejętności oraz doświadczenia zawodowe wzajemnie się uzupełniają.

Rozwój

Stawiamy sobie ambitne cele, których realizację zapewnia nieustanny rozwój i podnoszenia kwalifikacji wszystkich członków zespołu.

Profesjonalizm

Z determinacją pracujemy, aby być najlepszym w dziedzinach, w których się rozwijamy.

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za powierzone nam zadania i ich realizację.

Osiąganie celów

Stawiamy sobie ambitne cele, które zapewniają nieustanny rozwój nam oraz naszej firmie.

Dobro firmy

Jestem lojalny wobec firmy oraz całego zespołu.

Jak działamy?

Wartości, z którymi się utożsamiamy mają wpływ na naszą codzienną pracę i to, w jaki sposób działamy!

Stawiamy na rozwój, wzrost wiedzy i doświadczenie naszych pracowników. Zdobytą wiedzę stale wykorzystujemy przy realizacji projektów, do których podchodzimy zawsze indywidualnie i z ukierunkowaniem na sukces naszych Klientów.

Działamy w sposób nieograniczony, poszukując wciąż nowych rozwiązań i sposobów, by zadowolić naszych Klientów

Stawiamy sobie ambitne cele, które zapewniają nieustanny rozwój naszej firmy. W wielu dziedzinach i rozwiązaniach łamiemy status quo, a wszystko to robimy z myślą o naszych wymagających Klientach

Posiadamy wielu fachowców i specjalistów w swojej dziedzinie, których doświadczenie przekładamy na zadowolenie naszych Klientów.

Z determinacją pracujemy, aby być najlepszym w dziedzinach, w których się rozwijamy.

Praca jest naszą pasją, a zadowolenie Klientów naszą motywacją.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe