24.11.2016

Szkolenie groomerskie z OVER Zoo

Praktycy groomingu 19 listopada mieli okazję spotkać się w jednej z sal krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego, by w towarzystwie ekspertów poszerzać swoją wiedzę podczas pierwszego szkolenia groomerskiego zorganizowanego przez OVER Zoo. Głównym partnerem szkolenia była firma GROOMER.COM.PL

Pierwsze szkolenie poprowadził Bogusław Widera – mistrz groomerski, założyciel i pierwszy prezes Polskiego Stowarzyszenia Groomerów (PSG) oraz zdobywca tytułów w zawodach groomerskich w Polsce i za granicą przekazał uczestnikom wiedzę dotyczącą narzędzi groomerskich.
Uczestnicy mogli poznać szczegółowo zarówno podstawowe, jak i zaawansowane narzędzia groomerskie. Bogusław Widera przeprowadził również pokazowe strzyżenie kery blue teriera – zdobywcy tegorocznego tytułu championa w Belgii.

Kolejne ze szkoleń zostało poprowadzone przez Annę Lipik – groomerkę z 17-letnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzi własną szkołę groomingu oraz hotel dla psów. Od ponad 19 lat zajmuje się również hodowlą terierów szkockich, z którymi odnosi sukcesy w Polsce i za granicą. Na szkoleniu Anna Lipik przeprowadziła pokazowe strzyżenie suczki ze swojej hodowli.

Podczas szkolenia uczestnicy mogli zapoznać się także z ofertą marki OVER Zoo, którą przedstawił Tomasz Tymiński – Product Manager OVER Zoo

Wszyscy uczestnicy otrzymali na koniec certyfikaty potwierdzający udział w szkoleniu.

Chcesz wiedzieć kiedy odbędzie się kolejne szkolenie? Napisz do nas: szkolenie@over-zoo.pl

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe