22.07.2014

Pierwsze efekty zagranicznej ofensywy Over Group  

Pierwsze półrocze 2014 roku to wzmożona aktywność Over Group na rynkach zagranicznych. W ciągu tych kilku miesięcy nasi reprezentanci gościli na wielu branżowych imprezach.

Zjechaliśmy pół świata. Od Nowej Delhi, przez Dubaj, Nowy Sad po Norymbergę. Nie próżnujemy. Odbyliśmy mnóstwo spotkań, przejechaliśmy tysiące kilometrów. Dzięki aktywności nasza sieć kontaktów biznesowych zwiększa się z każdym dniem. Dodatkowo, wystawy na kilku największych imprezach rolnych pozwoliły zwiększyć prestiż oraz zasięg Over Group. – mówi Paweł Toborowicz, współwłaściciel firmy.

Dzięki poczynionym krokom udało nam się doprowadzić do tego, by jeden z naszych nowych partnerów handlowych zawitał do Polski. Nasz gość, jako specjalista ds. żywienia i hodowli zwierząt gospodarskich i amatorskich zapoznał się z branża hodowlaną w Polsce, oraz z zasobami firmy i sposobem prowadzonej działalności. Kilkudniowa wizyta zaowocowała wieloma podróżami po kraju, w trakcie których przedstawiliśmy gościowi nie tylko naszą firmę, ale także różne zakątki Polski. Nasz gość mógł zapoznać się z modelami dystrybucji, zobaczył na własne oczy w jaki sposób prowadzone są działania na rynku polskim.

Co wyniknie z tej wizyty? Na chwilę obecną nie mogę zdradzić szczegółów, ale mamy nadzieję, że jej efekty będą widoczne już wkrótce. – podsumowuje Stanisław Gosiewski, drugi z współwłaścicieli Over Group.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe