29.08.2017

Pet Fair Asia 2017

Product Manager OVER Group Export – Wojtek Liszka wraz z kontrahentami uczestniczyli w największych targach produktów przeznaczonych dla zwierząt domowych i akwariowych na świecie. “Pet Fair Asia, Szanghaj 2017” – bo tak właśnie nazywa się to wydarzenie, to nic innego jak możliwość pozyskania nowych partnerów do współpracy, promocji produktów oraz czerpania inspiracji.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu było niesamowitym przeżyciem ze względu na możliwość zaobserwowania innej kultury i panujących w Azji trendów, ale również szansy promowania naszych produktów na tak dużą skalę. Jak sam o imprezie mówi organizator: “Nie da się opisać słowami możliwości widzenia, dotykania, testowania, omawiania nowych produktów i rozwiązań osobiście. Tam trzeba po prostu być!”.

Popularność zwierząt domowych w Azji skutkuje ogromnym zainteresowaniem tematyką ich pielęgnacji. Klienci mając świadomość, że przy tak silnym trendzie należy stawiać na produkty najwyższej jakości. Podczas targów, promowaliśmy produkty OVER Zoo, a dużym zainteresowaniem cieszyły się: szampon dla psów rasy Shih Tzu odżywiający sierść oraz zapobiegający jej elektryzowaniu, jak również płyn do przemywania oczu i powiek łagodzący podrażnienia, a zarazem nawilżający. Cieszymy się, że nasze produkty zdobywają zaufanie konsumentów zagranicznych.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe