10.12.2013

Over Group firmą z certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” to przedsięwzięcie, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, uwzględniające między innymi sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość produktów. Celem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową.

Jako firma, która rzetelnie postępuje wobec swoich klientów cieszymy się, że nasze działania znalazły potwierdzenie. Zdecydowaliśmy się na udział w programie, ponieważ chcieliśmy zostać zweryfikowani przez  niezależną  organizację.  Potrzebowaliśmy obiektywnego potwierdzenia, że  to co  robimy i sposób  w  jaki to realizujemy  jest  właściwy. Otrzymanie przez naszą firmę certyfikatu “Przedsiębiorstwo Fair Play”  utwierdza nas  w  takim przekonaniu. – mówi Stanisław Gosiewski, Wspólnik zarządzający Over Group.

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” realizowany jest od 1998 roku i od tego czasu organizatorzy otrzymali aż 9192 zgłoszeń od firm, które pragnęły poddać się weryfikacji. W szesnastu dotychczas zrealizowanych edycjach programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”przyznano 8301 certyfikatów, które otrzymały 2823 firmy. Wiele z nich uzyskało kilka, a nawet kilkanaście certyfikatów uczestnicząc w programie wielokrotnie.

Jestem przekonany, że certyfikat „Przedsiębiorstwa Fair Play”  będzie miał pozytywny wpływ na nasza firmę.  Wśród kontrahentów, dostawców i partnerów biznesowych zarówno obecnych, jak i nowych kojarzeni będziemy jako firma godna zaufania. Jesteśmy przekonani, że  to co robimy  wykonujemy dobrze. – dodaje Paweł Toborowicz, Wspólnik zarządzający Over Group.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe