14.04.2014

Za nami pierwsze międzynarodowe targi kosmetyczne

Targi Cosmoprof w Bolonii to jedna z najważniejszych światowych imprez dla sektora kosmetycznego, odbywająca się od ponad 45 lat.
Cosmoprof to międzynarodowa platforma dla przemysłu kosmetycznego, na której spotykają się wszyscy wiodący producenci, profesjonaliści oraz dystrybutorzy. Jest to także miejsce, gdzie prezentowane są nowe produkty i kreowane są nowe trendy w kosmetyce i we fryzjerstwie. W tym roku na targach wystawiło się 2450 wystawców.
“Dla naszej firmy udział w targach był wspaniałą okazją nie tylko do spotkań z nowymi partnerami biznesowymi z całego świata, które niewątpliwie staną się początkiem owocnej współpracy. Mieliśmy również okazję do wysłuchania profesjonalnych opinii o naszych produktach oraz możliwość obserwacji nowych tendencji na rynku. Dzięki temu nasza oferta będzie jeszcze lepiej przystosowana do potrzeb naszych klientów.” – mówi Ryszard Kryus, Export Manager Over Group.
Podczas targów odbyła się premiera nowych produktów Over Cosmetics, ale o szczegółach na ich temat poinformujemy wkrótce.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe