01.04.2014

Wspieramy Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu obchodzonego 2 kwietnia Stowarzyszenie Działające Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo “Bliżej Siebie”  wraz z Rafałem Tomczykiem i zespołem Face To Face, przy współpracy z Radiem Łódź nagrało piosenkę “Wielka siła (piosenka autystyczna)”.

Piosenka „Wielka siła” została napisana w taki sposób, aby niosła podstawową wiedzę na temat autyzmu, a przy okazji była łatwa do wspólnego śpiewania. Jej słowa mają wyzwalać dobrą energię, bo jak mawiają niektórzy „każdy z nas jest trochę autystą”.

Wspólnie z twórcami piosenki mamy nadzieję, że przyczyni się ona w znacznym stopniu do zwiększenia wiedzy i świadomości dotyczącej autyzmu.

Stowarzyszenie w ramach swoich działań wspiera rozwój i edukację uczniów, organizuje imprezy integracyjne, konferencje, szkolenia, zielone szkoły. Realizuje projekty takie jak “Biblioterapia” i “Filmoterapia”, współpracując z partnerami ze Słowenii oraz z Turcji. Stowarzyszenie powstało przy Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Łodzi.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe