09.01.2014

Stabilny wzrost i rozwój Over Group

Dla wielu firm grudzień był miesiącem podsumowań, dla nas był to czas wzmożonych wysiłków i pracy, dzięki której możliwe było wypracowanie jednego z najlepszych wyników sprzedaży w całym roku. Wszystkie działy handlowe stanęły na wysokości zadania i wykonały założony jeszcze w styczniu poprzedniego roku plan.

Aby podsumować wyniki i zaplanować cele na kolejny rok spotkaliśmy się w restauracji Dzikie Wino obok Łasku. Dzień zaczęliśmy od prezentacji i szkolenia motywacyjnego w wykonaniu Roberta Kozaka, osoby która większość swojej kariery zawodowej spędziła w mediach. Robert Kozak był między innymi szefem Wiadomości w TVP oraz warszawskiego oddziału BBC. Dzisiaj jest prezesem polskiego oddziału Brian Tracy International i  jako ekspert doradza wysokiej kadrze menadżerskiej z zakresu skutecznego przywództwa, komunikacji, zarządzania zmianą, tworzenia i wdrażania strategii.

Po prezentacji przyszła pora na faktyczne podsumowanie. Utrzymaliśmy oczekiwany procentowy wzrost sprzedaży oraz zwiększyliśmy udziały w rynku rolniczym. W roku obecnym planujemy podążać tą samą drogą. Stabilny rozwój, dbałość o satysfakcję klientów i pracowników oraz troska o jakość naszych produktów. To cele jakie stawiamy przed sobą w nowym 2014 roku.

“Oprócz wprowadzenia kilku nowości w ofercie Over Agro zamierzamy rozwijać się na rynku zoologicznym i weterynaryjnym, w związku z tym rozbudowaliśmy struktury naszej firmy. Zatrudniliśmy kolejnych specjalistów, a tych pracowników, którzy przez swoją pracą wykazali się ponadprzeciętną ambicją nagrodziliśmy awansami.” – mówi Paweł Toborowicz dyrektor generalny Over Group

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe