12.05.2018

OVER Zoo na targach INTERZOO

Targi Interzoo w Norymberdze są doskonałą platformą informacji na temat najnowszych produktów dla zwierząt domowych oraz innowacyjnych akcesoriów i usług na rynku branży zoologicznej. W tegorocznym wydarzeniu wzięło udział ponad 1 900 wystawców z 60 krajów. Targi odwiedziło przeszło 39 000 odwiedzających, głównie z Włoch, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Czech, Chin i Polski. Popularność wydarzenia przekłada się bezpośrednio na kreowanie trendów i wyznaczanie kierunków dla dalszego rozwoju branży.

Podczas targów nie mogło zabraknąć również oferty produktowej marki OVER Zoo, która po raz drugi uczestniczyła w wydarzeniu, poprzednio w 2014 roku. W ciągu czterech lat, portfolio marki było sukcesywnie uzupełniane, wszystko po to, by ofertę OVER Zoo dopasować do potrzeb pupili. Odwiedzający nasze stoisko w Norymberdze mogli zapoznać się z gamą produktów pielęgnacyjnych i ochronnych, przeznaczonych do użytku domowego oraz preparatami specjalnie dedykowanymi dla lekarzy weterynarii, ofertą Vet Line. Największym zainteresowaniem cieszyły się pielęgnacyjno – ochronne obroże dla psów i kotów z naturalnymi olejkami eterycznymi Bio Protecto. Delikatna kompozycja olejków w Bio Protecto tworzy naturalną barierę dla owadów takich jak pchły, kleszcze, komary, meszki.

„Cieszymy się, że znaleźliśmy się wśród wystawców w Norymberdze i mogliśmy przedstawić produkty OVER Zoo oraz Vet Line Klientom zagranicznym. Takie spotkania wzbogacają o nowe doświadczenia i dostarczają wielu cennych informacji na temat naszych produktów”- mówi Wojciech Liszka Product Manager OVER Group Eksport.

Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy odwiedzili stoisko OVER Zoo w dniach 8-11 maja w Norymberdze.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe