20.04.2016

OVER Group „Przedsiębiorstwem Przyszłości”

Firma OVER Group otrzymała certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości 2016″ podczas uroczystej gali w Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego 19 kwietnia.

Certyfikat przyznany został w III edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm i Innych Jednostek Prowadzących Działalność Gospodarczą „Przedsiębiorstwo Przyszłości”.

Certyfikat został nadany przez Komisję Ekspertów, reprezentujących środowiska naukowe. Kapituła konkursowa, recenzując działalność firmy, zwróciła uwagę na proinnowacyjność spółki, jej systemowe zarządzanie zasobami ludzkimi, realizację celów średnio i długo okresowych w oparciu kompleksowe zarządzania jakością, otwartość na innowacje oraz efektywne budowanie swojej rynkowej marki.

Cieszymy się, że potencjał naszej firmy został doceniony przez tak szacowne grono ekspertów, reprezentujących środowisko naukowe. Jest ono dla nas szczególnie ważne, ponieważ od początku prowadzenia działalności ściśle z nim współpracujemy, również teraz podczas realizacji Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój – mówi Stanisław Gosiewski, Współwłaściciel Zarządzający.

Dziękujemy komisji za docenienie wysiłków całego naszego zespołu, wdrażanych przez nas innowacji, zarówno pod względem produktowym jak i obranej przez nas ścieżki rozwoju oraz sposobu zarządzania przedsiębiorstwem – dodaje Paweł Toborowicz, Współwłaściciel Zarządzający.

Miłym zaskoczeniem było również przyznanie, podczas gali  Panom Pawłowi Toborowiczowi oraz Stanisławowi Gosiewskiemu wyróżnienia „Menadżer Sukcesu”. Wyróżnienie to otrzymują szefowie firm, którzy wykazują szczególne, osobiste zaangażowanie w rozwój innowacyjnej gospodarki oraz kapitału ludzkiego w zarządzanych przez siebie przedsiębiorstwach. Wyróżnienie przyznawane jest menadżerom o wybitnym dorobku i znaczących osiągnięciach zawodowych.

Od 2013 roku wyróżnienia corocznie zdobywają przedsiębiorstwa, które cechują się nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Program „Przedsiębiorstwo Przyszłości” wskazuje firmy, które szybko się rozwijają, dystansują konkurencję, wprowadzają innowacyjne produkty i usługi, dynamicznie reagują na zmiany otoczenia, przez co pozytywnie zaskakują rynek.

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości 2016” odebrali Współwłaściciele Zarządzający OVER Group.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe