27.11.2017

OVER Group z kolejną nagrodą Przedsiębiorstwa Fair Play!

24 listopada w warszawskiej hali EXPO XXI odbyło się uroczyste wręczenie nagród sygnowanych Jakością Biznesu. To już dwudziesta, jubileuszowa gala tej prestiżowej imprezy i kolejna, na której pojawiliśmy się jako OVER Group. Nagrodę “Przedsiębiorstwa Fair Play” mieli przyjemność odebrać Prezesi OVER Group – Pan Paweł Toborowicz i Pan Stanisław Gosiewski. Nagroda odwołująca się do naszych wartości jest każdorazowo bardzo dla nas ważna. Jakość, która wpisana jest w motto firmy, nie jest jedynie wyświechtanym sloganem lokowanym pod logo OVER Group. Stawianie na najwyższą jakość w każdym aspekcie prowadzenia naszej firmy, jest widoczne i nie pozostaje anonimowe na tle wielu przedsiębiorstw w Polsce.

Nagroda “Fair Play” nie odnosi się jedynie do rynkowych zależności i współpracy z kontrahentami, jest również odniesieniem do relacji między pracownikami, a pracodawcą.

Poza odebraniem wyróżnienia, na Gali pojawiliśmy się z prezentacją autorskiego programu jednej z naszych spółek – BMS. BMS to system stworzony przez markę OVER Cloud, zbudowany na potrzeby zespołów sprzedażowych, kontrolujący przebieg transakcji, rozliczeń czy spotkań. Program ten bazujący na 16 latach doświadczenia prowadzenia zespołów sprzedażowych, sprawdza się doskonale w zarządzaniu już niejednej firmy.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe