22.02.2018

OVER Group ponownie Gazelą Biznesu!

Tegoroczny ranking Gazele Biznesu jest już 19-stym w swojej historii i od samego początku swego istnienia ma na celu prezentacje firm charakteryzujących się szybkim i dynamicznym rozwojem. Miarą progresu jest przyrost obrotów osiągnięty przez spółki w ciągu trzech ostatnich lat.

Kolejny rok z rzędu mieliśmy przyjemność zakwalifikować się do najbardziej prestiżowego rankingu polskich przedsiębiorstw, który od 2000 roku jest wyznacznikiem jakości na naszym rodzimym rynku i stanowi rzetelną rekomendację dla nowych kontrahentów. Przynależność do tego grona jest efektem ponad siedemnastoletniego doświadczenia w produkcji i sprzedaży na polskim i zagranicznym rynku. Bagaż nauk i lekcji wyniesionych z działania w tak dynamicznej i zmiennej branży, pozwolił na zbudowanie strategii na lata, zabezpieczającej byt firmy, której obroty i zyski nie są uzależnione od wahań na rynku. To wyróżnienie jest dla nas wyraźnym sygnałem, że droga, którą podążamy jest słuszna.

Tegoroczne rozdanie nagród dla naszego regionu odbyło się wczoraj, w łódzkim Double Tree By Hilton, a wyróżnienie z rąk organizatorów odebrali Prezesi naszej firmy Pan Paweł Toborowicz i Pan Stanisław Gosiewski.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe