22.08.2016

Marka OVER Horse na Al Khalediah 2016

W niedzielę 21 sierpnia zakończyło się trzydniowe święto koni arabskich – Al Khalediah Arabian Horse Festival.  To już trzecia polska edycja festiwalu, a marka OVER Horse była jednym z jej partnerów!

 

Przez dwa pierwsze dni w stadninie koni Al Khalediah w Nowych Wrońskach, niedaleko Warszawy, odbywały się międzynarodowe pokazy koni klasy B wg klasyfikacji ECACHO. Do udziału w pokazach zostało zgłoszonych ponad 100 koni. W ramach klasy IX  – ogierom w przedziale wiekowym 4-6 lat z największą ilością punktów, przyjemność wręczania nagrody miał Wspólnik Zarządzający OVER Group Pan Stanisław Gosiewski. Zwycięzcą klasy został koń Psyche Keret, pochodzący ze stadniny Chrcynno Pałac.

W rozmowie po wręczeniu nagród Pan Stanisław mówił: „Cieszymy się, że po raz pierwszy mogliśmy aktywnie uczestniczyć w festiwalu Al Khalediah, który w przeciągu 3 lat stał się ważną pozycją na mapie wydarzeń dla wszystkich fascynatów koni arabskich. Uczestnictwo w tak prestiżowej imprezie było dla nas ogromnym wyróżnieniem. Organizatorzy spisali się na medal, a zgromadzona publiczność miała okazję oglądać przepiękne zwierzęta.”

Al Khalediah to również doskonała okazja do promocji marki OVER Horse. W strefie wystawowej festiwalu wszyscy jego uczestnicy mogli odwiedzić stoisko marki i zapoznać się z jej pełną ofertą produktów. Przedstawiciele Działu Exportu odpowiadali na wszystkie pojawiające się pytania dotyczące produktów, jak i korzyści płynących z ich stosowania.

W ostatnim dniu wydarzenia odbyła się gonitwa A-klasowa dla koni 4-letnich i starszych, na warszawskim Służewcu. Na dystansie 1 600 metrów jeźdźcy rywalizowali tak o prestiż, jak i o nagrody, których łączna pula wynosiła prawie 60 000 zł. Zwyciężył Cakouet de Bozouls – 4-letni ogier dosiadany przez Pana Szczepana Mazura.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe