21.02.2017

Marka OVER Agro na XVII Targach Ferma Bydła

W minioną niedzielę zakończyły się XVII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła, w których udział wzięła nasza marka OVER Agro. Targi Ferma Bydła to czołowe wydarzenie przeznaczone dla hodowców bydła w Polsce.

 

Marka kolejny raz podczas przygotowań postawiła na najważniejsze wartości – innowacyjność i nowoczesność. Efektem była wspaniała przestrzeń wystawowa, gdzie na kilkunastu metrach kwadratowych Doradcy OVER Agro mogli bez przeszkód zająć się wszystkimi odwiedzającymi stoisko klientami. Innowacyjność przejawiała się także w prezentowanej przez markę ofercie, gdzie główny nacisk położony został na innowacyjne nowości –  środki do higieny doju REVO oraz żele do wymion EVO GEL.

Produkty marki OVER Agro zostały docenione nie tylko przez rolników i hodowców, ale także przez organizatorów Targów Ferma Bydła. Złoty Medal Ferma przyznano REVO – linii dippingów do prze i poudojowej higieny oraz wysokoskoncentrowanej maści do wymion Calendula balsam. Kolejny sukces osiągnęła linia żeli do wymion EVO GEL oraz Profical plus bolus – preparat zmniejszający ryzyko występowania zalegania poporodowego. Oba produkty nagrodzone zostały Dyplomem i Medalem FERMA Nowość. W imieniu OVER Agro wyróżnienia odebrała Product Manager OVER Agro – Agata Domańska-Greszata.

Odbywające się w dniach 17-19 lutego XVII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła dla odwiedzających stoisko OVER Agro były nie tylko okazją do zapoznania się z ofertą marki. Na najmłodszych czekała ogromna maskotka-krówka z którą można było sobie zrobić zdjęcie w czekającej na odwiedzających stoisko fotobudce. Wszystkie zdjęcia wykonane w fotobudce podczas Targów znajdą Państwo tutaj:

Dzień I / Dzień II / Dzień III

XVII-te Międzynarodowe Targi Ferma Bydła oraz XX-te Ferma Świń i Drobiu to największe w Polsce wydarzenie przeznaczone dla hodowców bydła, trzody chlewnej i drobiu organizowane od ponad 20-tu lat. Na ponad 15 000 m2 łódzkiej Nowa Hala EXPO Łódź i hali MOSiR Łódź co roku gromadzi się ponad 230 wystawców z branży hodowlanej.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe