19.02.2018

Ferma Bydła 2018 już za nami!

Targi “Ferma Bydła” to zdecydowanie jedna z najważniejszych imprez w branży, dlatego niezmiernie miło było nam gościć na nich kolejny rok z rzędu. OVER Agro uczestniczy w nich od 2003 roku, czyli praktycznie od samego początku powstania samej imprezy. Na przestrzeni lat możemy obserwować rosnące zainteresowanie wydarzeniem, co pokazuje nam jak bardzo prężnie rozwija się ta branża. Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 250 wystawców oraz blisko 31 tys. odwiedzających z całej Polski i Europy. Taka tendencja utrzymuje się już od kilku lat i jest dla nas doskonałą okazją, żeby poznać nowych Klientów.

W ciągu trzech dni targów uczestnicy mieli okazję zaczerpnąć rady od naszych Specjalistów oraz zdobyć informacje nt. preparatów OVER Agro. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a nasi Doradcy nie mogli narzekać na nudę. Podczas tego typu imprez mamy okazję spotkać się i rozmawiać z naszymi aktualnymi Klientami, jak również zaprezentować się przed całkowicie nowymi.

Podczas tak prestiżowej imprezy nie mogło zabraknąć naszej maskotki oraz dobrze znanej fotobudki. Możliwość zrobienia sobie zdjęcia z pluszową krową i wzięcie udziału w konkursie przyciągała przede wszystkim młodszych amatorów hodowli.

Ferma Bydła to nie tylko szereg stoisk, spotkania z Klientami czy śledzenie trendów. To również szereg wydarzeń takich jak: fora dyskusyjne, prelekcje specjalistów z danych branży, a także przegląd nowości i innowacji w branży hodowlanej. Co roku organizatorzy targów nagradzają produkty w dwóch kategoriach – Złoty Medal dla najlepszych i nowatorskich rozwiązań oraz NOWOŚĆ 2018 dla produktów debiutujących w czasie imprezy. W tegorocznej edycji, marka OVER Agro została wyróżniona aż trzykrotnie Złotym Medalem. Jury doceniło Immuno Pover Protect Mix, Overtox Premium i Overmax hoof bath. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu nasze preparaty zostały docenione przez specjalistów.

Trzy dni targów są zawsze dużym zastrzykiem pozytywnej energii dla naszego zespołu i motywacją do dalszego działania. Spotkanie ludzi dzielących tą samą pasję co my, pozwala spojrzeć na nasze działania z innej perspektywy i inspiruje nas do dalszego rozwoju. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu udało nam się spotkać z hodowcami z całej Polski i uczestniczyć w takim przedsięwzięciu.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe