04.12.2017

Cavaliada Tour 2017 Poznań

Cavaliada w  Poznaniu miała dla nas szczególne znaczenie, można powiedzieć, że potrójne. Poza konsultacjami i odwiedzinami stoisk naszych partnerów, zaznaczyliśmy swoją obecność w trakcie Horse & Buisness Academy, aż dwoma wystąpieniami. Panel dyskusyjny był pierwszym tego typu inicjatywą towarzyszącą Cavaliadzie, stąd też cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią.

Pierwszym naszym wystąpieniem byłą prezentacja Justyny Golitz – Specjalisty Social Media z Plus Division pod tytułem “Jak nie zanudzać w social media, czyli atrakcyjne budowanie świadomości marki na przykładzie OVER Horse”. Prelekcja była ściśle powiązana z tematyką wydarzenia, ponieważ jej spora cześć opierała się o działania prowadzonych właśnie przez Justynę w ramach współpracy agencji Plus Division z marką OVER Horse.

Zaraz po tym rozpoczął się panel dyskusyjny, w którym to Prezes OVER Group Pan Stanisław Gosiewski wraz z Panią Hanną Watras właścicielem firmy Torpol opowiadali o tworzeniu i prowadzeniu marki na rynkach zagranicznych. Zgromadzeni mieli również możliwość zadawania pytań prelegentom. Cieszymy się, że działania naszych marek są dostrzegane na zewnątrz i pozwalają nam stawać się rozpoznawalnymi i szanowanymi specjalistami w reprezentowanych dziedzinach.

Dane firmy

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

NIP 831 163 03 16
REGON 101268658
KRS 0000393770

Napisz do nas

pola oznaczone * są obowiązkowe